سومین نمایشگاه تخصصی برق،الکترونیک و اتوماسیون صنعتی در قزوین برگزار می شود

قزوین - ایرنا- مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی قزوین از برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی در قزوین خبر داد.

'هادی نیک فطرت' روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه از 11 تا 14 آذر ماه سال جاری به مدت چهار روز در فضایی به مساحت یکهزار متر مربع با حضور 40 مشارکت کننده برگزار خواهد شد.
وی اظهارکرد: مشارکت کنندگان از استانهای تهران، اصفهان، قزوین و زنجان محصولات و دستاوردهای خود را در زمینه های تجهیزات برقی، اتوماسیون صنعتی، تابلو برق، انواع سیم و کابل، دوربین های مداربسته، سیستم های امنیتی، وسایل توزیع و کنترل نیروی برق، لامپ و صنایع روشنایی در معرض دید بازدیدکنندگان و متخصصین قرار خواهند داد.
نیک فطرت ادامه داد: همچنین ایجاد فضای تخصصی و آشنایی هرچه بیشتر متخصصان با این بخش و تکنولوِژی های جدید، شناخت فرصت های جدید سرمایه گذاری و ایجاد فضای رقابتی برای ورود به بازارهای جدید، سنجش توان رقابتی مشارکت کنندگان و تحقیق و بازاریابی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین یادآورد شد: سومین نمایشگاه تخصصی برق، الکترونیک و اتوماسیون صنعتی در مدت برگزاری از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی استان قزوین جهت بازدید علاقه مندان دایر خواهد بود.
7389/ 614

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال